Życzenia Bożonarodzeniowe 2016

 

„Tak Bóg umiłował świat, że Syna Jednorodzonego dał,
aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął,
ale miał życie wieczne.”

J3, 16

 

+

Kochani!

 

Wiara, która polega na zaufaniu Bogu i przyjęciu Jezusa Chrystusa jako Pana swojego życia i Celu wszelkich osobistych decyzji, jest najbardziej „drogocenną perłą”.

Niech Nowonarodzony Syn Boży obdarza nas łaską pragnienia jej ponad wszelkie inne dobra; niech udziela nam mężnej wierności Jego Ewangelii; niech napełnia nas swoim pokojem, mądrością i radością.

Błogosławionych Świąt!

 

Z darem modlitwy

przy Żłóbku Jednorodzonego Syna Bożego.

 Wspólnota Sekretariatu ERM

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#37 Carrol 2019-07-16 15:25
Cześć wielkie dzięki za post !

Feel free to surf to my web blog; Anka: http://soiz-edu.cieszyn.pl/
Cytować
 
 
#36 Lorenzo 2019-04-12 10:43
I believe other website owners should take this web site as an example,
very clean and fantastic user pleasant pattern.

My web page :: xtrasize compra: https://it.Dandrift.com/aumentare-dimensioni-pene/3982/xtrasize-compra/
Cytować
 
 
#35 Dominga 2019-03-25 17:51
Cześć wielkie dzięki za wpis !

Here is my page: Belzebub Hoffman: http://parking-jasionka.pl/
Cytować
 
 
#34 Wspólnota ERM z Lublina 2017-01-30 12:16
Błogosławionych , radosnych, obfitych w dobroć i miłość, Świąt Bożego Narodzenia oraz jak najwięcej jasnych dni w Nowym Roku. Z darem modlitwy, ERM z Lublina - par. św. Rodziny
Cytować
 
 
#33 Rafał Malinowski z Rodziną 2017-01-30 12:14
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku obfitości łask Bożych, zdrowia, radości i szczęścia życzy Rafał Malinowski z rodziną
Cytować
 
 
#32 Siostra Marta z Siostrami 2017-01-23 11:51
Ten 2016 rok był bardzo bogaty w łaski, którymi Pan nas hojnie obdarował w czasie Wielkiego Jubileuszu Miłosierdzia(.. .) Bardziej niż kiedykolwiek jest to godzina nadziei, pokładanej w Bogu i w człowieku stworzonym na Jego obraz, człowieku, w którego ciele Bóg zechciał przyjść jako dziecko, w Mocy, która nie jest z tego świata.

Gdy rozpoczyna się ten 2017 rok, chciałybyśmy wyrazić naszą komunię w modlitwie, którą staramy się wspierać Siostrę w jej pięknej pracy z młodzieżą.
Cytować
 
 
#31 Agnieszka - Sekretariat 2017-01-11 14:44
Serdecznie dziękujemy wspólnocie ERM z Nowego Tomyśla za życzenia bożonarodzeniow e oraz pyszną czekoladę :)
Cytować
 
 
#30 H.J.L.M Szuba 2017-01-11 14:43
Zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia życzą H.J.L.M Szuba ze wspólnotą ERM i AM w Londynie
Cytować
 
 
#29 Agnieszka - Sekretariat 2017-01-05 09:47
Cytuję Jakub:
Niech Wam Pan Bóg błogosławi w Nowym Roku!
Jakub Kudłacik z Rodziną


Jakubie! Serdecznie dziękujemy za życzenia! Jest nam bardzo miło, że w ten piękny, świąteczny czas nie zapomniałeś o wspólnocie ERM. Niech Bóg błogosławi Tobie i całej Twojej rodzinie w tym Nowym Roku i niech Was obdarza łaską wiary, nadziei i miłości. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych ERM-owych rekolekcjach wakacyjnych :)
Cytować
 
 
#28 s.M.Weronika z Mniszkami 2017-01-05 09:45
Dziękując chrystusowi za Jego Boskie Królowanie, życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia przyoblekły nas "w radość, która zawsze znajduje łaskę u Boga i zawsze jest Mu miła(...) Niech będzie ona głęboko zakorzeniona w sercach i sprawia, abyśmy ze spokojem patrzyli na codzienne życie."(papież Franciszek). Pogodnych, pięknych Świąt i błogosławionego Roku Pańskiego 2017. s. M. Weronika i wszystkie Mniszki Kamedułki
Cytować
 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!