Życzenia Wielkanocne 2018

 

 

 

„Pan jest moim pasterzem…
Wiedzie mnie
 po właściwych ścieżkach…”
( Ps 23)

 

 

 

 

           Drodzy Animatorzy! Kochani ERM-ici!

      Jezus Chrystus, Król chwały, Pasterz ludu swego, pokorny w męce, potężny w Zmartwychwstaniu, Pogromca śmierci i piekła! To, co niegdyś przez Proroków w Piśmie świętym obiecał, wypełnił zwyciężając śmierć i zmartwychwstając.

       Niech święta ofiara Najwyższego Pasterza i Pana wieków, uobecniana w Eucharystii, sprowadza na nas zbawienne błogosławieństwo oraz łaskę wierności Jego nauczaniu. Niech swoją mocą uzdolni nas do świadectwa, że On jest jedyną Drogą, Prawdą i Życiem.

             Błogosławionych Świąt!

             Wspólnota Sekretariatu ERM

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

 
#15 ks. Łukasz Luźny 2018-03-28 11:09
Niech Zmartwychwstały Chrystus obfitością swojego błogosławieństw a umocni wiarę w sercu, udzieli pokoju codzienności i zmotywuje do czynienia dobra.
Z pamięcią w modlitwie
ks. Łukasz Luźny
z Eucharystycznym Ruchem Młodych Diecezji Kaliskiej
Cytować
 
 
#14 Siostry Karmelitanki 2018-03-28 11:07
Na zbliżające się uroczystości Zmartwychwstani a Pańskiego i na cały radosny czas Wielkanocy proszę przyjąć od nas wszystkich serdeczne życzenia wraz z zapewnieniem modlitwy. Cierpiącemu i Zmartwychwstałe mu Chrystusowi zawierzamy Drogą Siostrę wraz z naszymi Przyjaciółmi z Eucharystyczneg o Ruchu.
W wigilię Wielkanocy przy ołtarzach naszych świątyń zabłyśnie świeca paschalna, której jasny płomień rozświetli mrok kościoła. TO symbol Chrystusa, który sam o sobie powiedział, że jest światłością świata.
Życzymy Wam byście również byli gorejącymi świecami i nosili w sercu pragnienie radosnego podążania za Jezusem i pociągania innych do przyjaźni z Nim. Niech te wielkie dni obfitują w pokój i radość. Te i inne dary, o które się modlimy, niech spłyną na Was przez pośrednictwo Maryi, Matki Zmartwychwstałe go Pana.
Siostry Karmelitanki z Łodzi
Cytować
 
 
#13 Siostry Urszulanki 2018-03-28 11:00
Człowiek żyje w oczekiwaniu - na lepsze jutro, na spełnienie się marzeń, na pomyślne zakończenie starań. Jednocześnie sporo w jego życiu lęku o to, że jego pragnienia i zamiary się nie spełnią.
Jest jednak oczekiwanie, które zawieść nie może, nadzieja, której wypełnienie jest zagwarantowane.
I takiej nadziei sobie nawzajem życzymy - jej źródłem są tajemnice, które w czasie Świąt Wielkanocnych przeżywamy: męka i śmierć Jezusa oraz Jego zmartwychwstani e. W Nim nasze zbawienie już się dokonało - wystarczy je w duchu wdzięczności i uwielbienia przyjąć.
Radosnego i bogatego w łaski świętowania.
Siostry Urszulanki z Pniew
Cytować
 
 
#12 abp Stanisław Gądecki 2018-03-28 10:52
Niech Zmartwychwstały rozświetla mroki codzienności; niech przemienia smutek w radość, lęk w zaufanie, a zwątpienie w nadzieję. Niech czyni prostymi ścieżki życia i niech obdarza pokojem.
Z pasterskim błogosławieństw em, w imieniu Konferencji Episkopatu Polski
abp Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański
Przewodniczący Konferencji Episkopatu polski
Cytować
 
 
#11 Mniszki Kamedułki 2018-03-28 10:46
Zanurzone w paschalnej radości z całego serca życzymy, aby Duch Święty dany nam przez Zmartwychwstałe go Pana przenikał wszystko Boskim światłem i udzielał pełni swoich darów. Błogosławionych Świąt!
Mniszki Kamedułki ze Złoczewa
Cytować
 
 
#10 bp Aleksander Kaszkiewicz 2018-03-28 10:44
Chrystus zmartwychwstał i w Nim zabłysła dla nas nadzieja chwalebnego zmartwychwstania.
Niech ta nadzieja oświeca nasze myśli, słowa i czyny, abyśmy z radością podążając za Chrystusem drogą Ewangelii, byli dla naszych bliźnich wiarygodnymi świadkami nieskończonej miłości Bożej.
Łączę się duchowo w radości wielkanocnej, życzę obfitości łask od Zmartwychwstałe go Zbawiciela.
bp Andrzej Kaszkiewicz
Biskup Grodzieński
Cytować
 
 
#9 Mniszki Klaryski 2018-03-28 10:40
Trwając w dziękczynieniu i zachwycie nad cudem Zmartwychwstani a Chrystusa, w niezawodnej Nadziei oczekujemy zesłania Ducha Świętego. Niech zstąpi Boży Duch i odnowi oblicze tej ziemi w setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Jego dary niech nas uzdolnią do wypływania na głębię każdego dnia, aby przez nasze dobre czyny ludzie chwalili Ojca, który jest w Niebie.
Siostry Klaryski z Pniew
Cytować
 
 
#8 bp Edward Janiak 2018-03-28 10:31
Niech moc Chrystusa Zmartwychwstałe go uzdolni nas do przyjęcia miłosierdzia od Boga i doda odwagi do świadczenia miłosierdzia sobie nawzajem, byśmy stawali się "miłosierni jak Ojciec".
Z okazji Świąt Zmartwychwstani a Pańskiego, w Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa Kaliskiego, uprzejmie proszę przyjąć najlepsze życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa.
bp Edward Janiak
Biskup Kaliski
Cytować
 
 
#7 Siostry Karmelitanki Bose 2018-03-28 10:27
Uwielbiając Tego, który za tak wielką cenę, Swoim kosztem, odnowił w człowieku Swoje podobieństwo i przyozdobił go wszelkimi darami Ducha Świętego, życzymy paschalnej radości silniejszej niż smutek świata i pokoju serca zwyciężającego wszelkie tendencje do konfliktu i wojen, by Zmartwychwstały zakrólował w nas i wokół nas.
Siostry Karmelitanki Bose z Krakowa
Cytować
 
 
#6 Rafał 2018-03-28 10:23
Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstani a Pańskiego najserdeczniejs ze życzenia Wesołego Alleluja oraz radości ze Zmartwychwstani a Pana życzy Rafał Malinowski z Rodziną
Cytować
 

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze