WAKACJE 2019 - informacje dla Animatorów

REKOLEKCJE WAKACYJNE 2019

Informacje dla osób pragnących posługiwać jako Animatorzy, Fidato oraz Mirando

Przypominamy, że:

  • Animator (łac. dusza ożywiająca) to każdy, kto ukończył kurs Fundament ERM oraz posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego.
  • Fidato(wł. godny zaufania, rzetelny) to osoba, która ukończyła przynajmniej I st. kursu Fundament ERM.
  • Mirando(hiszp. szukający, widzący, uważny) czyli młodzież, która wiekowo nie zalicza się już do uczestników rekolekcji, ale chce stawiać pierwsze kroki w kierunku posługi Animatora.

Link rejestracyjny dostępny jest TUTAJ

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z informacjami na temat warunków uczestnictwa w rekolekcjach oraz obowiązków wynikających z pełnienia funkcji Animatora, Fidato czy Mirando (można zobaczyć je TUTAJ)

 

Koszt uczestnictwa:

Animator – bezpłatnie
Fidato – 500zł
Mirando – 890zł

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE

  • pierwsze spotkanie organizacyjne odbywać się będzie w dwóch grupach: oddzielnie dla Animatorów oraz oddzielnie dla Fidato oraz Mirando
  • drugie spotkanie organizacyjne odbędzie się wspólnie
  • daty i miejsca spotkań zostaną uzgodnione ze zgłoszonymi Animatorami

DODATKOWE INFORMACJE

Tematem tegorocznych rekolekcji jest RYCERSTWO. Dowiemy się jak każdy ERM-ita, realizując 10 obowiązków, jednocześnie zdobywa cnoty i umiejętności rycerskie!

Animatorzy otrzymają informację o tematach, z których wybiorą najbardziej ich interesujący do przygotowania konspektu (w tym roku bazujemy na 10 obowiązkach ERM-ity oraz na książce A. Zająca „Kodeks rycerski” zawierającej sentencje rycerskie, myśli św. Franciszka oraz cytaty z Pisma Św.)

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze