WAKACJE 2019 - zgłoszenia

REKOLEKCJE WAKACYJNE 2019

Otwieramy zapisy na rekolekcje wakacyjne ERM, które odbędą się w dniach 25 lipca – 3 sierpnia 2018 roku, w Nowym Dworku k. Świebodzina.

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z wszystkimi informacjami oraz szczegółowe wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Aby zostać uczestnikiem należy spełnić kilka warunków oraz zapoznać się z podstawowymi zasadami:

  • Na rekolekcje przyjechać mogą dzieci PO I KOMUNII ŚWIĘTEJ, czyli od II klasy SP oraz Gimnazjaliści/młodzież do 8 klasy SP
  • Uczestnik powinien być AKTYWNYM członkiem ERM-u, tzn. regularnie uczęszczać na spotkania swojej wspólnoty.
  • Zgłoszenie udziału w spotkaniu jest równoznaczne ze zgodą na uczestnictwo dziecka w CAŁOŚCI rekolekcji, dlatego zgłoszenia osób chcących przywieźć dzieci po ich rozpoczęciu lub odbierać przed ich zakończeniem nie będą przyjmowane.
    UWAGA! Planowane zakończenie rekolekcji w godzinach 10:00-12:00!!!
  • Doświadczenie ubiegłego roku pokazało, że zasada „wolności od elektroniczności” była strzałem w dziesiątkę! WSZYSCY ERM-ici stanęli na wysokości zadania i raczej nie zdarzało się, by brak telefonu komórkowego mocno komuś doskwierał – zamiast tego ERM-ici mieli wiele czasu na bycie ze sobą nawzajem i wspólną zabawę w rzeczywistym świecie J W tym roku chcemy kontynuować tę zasadę, dlatego wszelkiego rodzaju telefony komórkowe, smartfony, smartwatche, tablety, MP3, MP4 i inne tego typu urządzenia uczestnicy ODDAJĄ na początku wyjazdu i odbierają OSTATNIEGO DNIA. Czy damy radę w tym roku? Nie wątpię!

PRZYPOMINAMY, że pełna rejestracja składa się z 3 kroków: (1) wypełnienia formularza online, (2) wpłaty bezzwrotnej zaliczki (przynajmniej 200 zł) oraz (3) przesłania oryginałów dokumentów na adres sekretariatu.

(1) W poniższym linku można dokonać rejestracji uczestnika spotkania – pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń!

LINK DO REJESTRACJI -> kliknij TUTAJ

(2) Koszt udziału w rekolekcjach wynosi: 890 zł (+ dojazd)

Wpłat można dokonywać W CAŁOŚCI lub W RATACH, jednak przy zgłoszeniu należy wpłacić przynajmniej bezzwrotną zaliczkę w wysokości 200 zł, a potwierdzenie wpłaty przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

(3) W odpowiedzi na rejestrację prześlemy dokumenty do uzupełnienia (m.in. zgodę na wyjazd, regulamin, zgodę na przetwarzanie danych). Dokumenty te należy własnoręcznie podpisać i odesłać na adres:

Sekretariat ERM
ul. Taczaka 7/16
61-818 Poznań

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2019 r. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

1% a tyle dobra!

Czekamy na Twoją pomoc!

 

Stowarzyszenie "Dorośli dla Dzieci"

KRS 0000222915


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku


Dodaj wiadomość

Zachęcamy do redagowania naszej strony! Piszcie o Waszych wspólnotach, spotkaniach, ogniskach, wyjazdach itp. Można również publikować ogłoszenia, np. zaproszenia na spotkania Waszego ERM-u.
Dodaj tekst na stronę!

Wasze komentarze